Home Tags Vlore

Tag: vlore

CFARE FATKEQESIE/ Gjeti vd*kjen në oborr të shtëpisë, 29 vjecaren e...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në lagjen “10 Korriku” në Vlorë.   Policia bën me dije se një 29-vjeçare ka rënë në kontakt me...

TMERR! 29 -vjeçaren e fejuan pa dëshirën e saj, dh*nohet barbarisht...

0
Një 29-vjeçare në Vlorë përfundoi në spital pasi u dhunua nga tre burrat e familjes.   Ajo u dhunua nga babai, vëllai dhe i fejuari i...

3 burra kunder 1 femre/ E rëndë në Vlorë! Babai, vëllai...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një 29-vjeçare është dhunuar nga babai   , vëllai dhe i fejuari i saj, që sipas policisë...

Aksident TRONDITESE në Vlorë, makina përplaset me bordurën, 4 vajza të...

0
Pas mesnate, një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Vlorës, ku kanë mbetur të plagosura katër vajza.   Makina e tyre Benz,...

O ZOT CFARE FATEKEQESIE! Dy djemë në lule të rinisë, 24...

0
Shoferi 24-vjeçar i një fuoristrade që i përfshi në aksident në “bypass”-in e Vlorës ka ndërruar jetë nga përplasja me kamionin.   Policia thotë se shkak...

Aksident tragjik në Byppasin e Vlorës: 1 i vd*kur e 1...

0
  Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Byppasin e Vlorës,   ku një kamion është përplasur me një fouristradë. Si pasojë e aksidentit, një...

E diel e zezë! Aksidenti tragjik i merr jetën 35 vjecarit...

0
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një 35-vjeçar ka humbur jetën në Vlorë. Sipas informacioneve policore,   35-vjeçari me iniciale F.R., duke drejtuar motomjetin,...

‘Jetojmë në kushte të vështira, por djali na e mbylli derën...

0
Disa ditë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Brataj të Vlorës, ku 24-vjeçari   Jurgen Veshi ka ndërruar jetë gjatë punës në gurore, të afërmit...

Makina bëhen copash me njëra tjetrën, nisen me urgjencë për në...

0
  Dy automjete që po udhëtonin maturantët janë përplasur kokë më kokë.   Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Vlorë. Nga të dhënat paraprake mësohet se në...

Aksident TRONDITES në Vlorë, 3 persona dërgohen me urgjencë në spital

0
Paraditen e sotme, një aksident rrugor ka ndodhur në Zvërnec të Vlorës.   Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë tre persona të...