Home Tags Vrasje

Tag: Vrasje

NGJARJE E PADEGJUAR! Nusja ‘trimnesh’ vr*t me th*kë burrin dhe vjehrrin,...

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e djeshme qytetin e   Kratovës në Maqedoninë e Veriut, ku një 63-vjeçar dhe djali i tij janë vrarë...

Daja i mori jetën mbesës, banesës së autorit i vihet flaka,...

0
Policia greke, ka vënë oficerët e policisë në lëvizje, pasi është e dukshme frika e një sherri   me rezultate të paparashikueshme. Mediat greke raportojnë se...

Mjerë këto prindër! Lot dhe dhimbje e madhe, flasin prindërit e...

0
Prindërit e 11-vjeçares Vasilika që u vra brutalisht nga daja e saj në Greqi, janë të rrënuar dhe mezi i gjejnë fjalët për tu...

MOSTER NJERI! Ky është 37-vjeçari që vr*u mbesën e tij...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi,   ku një 37-vjeçar ka vrarë mbesën e tij 11 vjeçe, pasi ajo i bëri rezistencë pasi tentoi...

PAMJE TE RENDA! E paskan ‘m*sakruar’ të shkretin/ I larë në...

0
Dalin pamjet e trupit të pajetë të recepsionistit, Eraldo Nevruzi, që u vra nga bashkëpronari i hotelit në Dhërmi.   Viktima u gjet paraditen e sotme...

I vr*në të birin 31 vjec, flet i ati mes dhimbjes...

0
Babai i recepsionistit 31-vjeçar, Eraldo Nevruzit, i cili u vra në Dhërmi nga pronari i hotelit ku punonte,   ka dhënë detaje mbi të shkuarën e...

Tronditëse! Ky është 31-vjeçari Eraldo Nevruzi që u q*llua me a*më...

0
Arratia e 43-vjeçarit Gerald Shehu, i dyshuar si autor i pengmarrjes e më pas edhe i gjuajtjes me armë zjarri të 31-vjeçarit   Eraldo Nevruzi, i...

Nuk ju gëzua dot ditëve të bardha/ Këngëtari shqiptar që u...

0
Këngëtari dhe blogeri i njohur nga Shkupi, Amar Ismani është qëlluar për vdekje pas përplasjes me armë në Rrugën e Plastikave.   Në përplasjen me armë...

Ngjarje tragjike! Të shtëna me a*më zjarri, VR*TET këngëtari dhe blogeri...

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Shkup,   ku si pasojë e disa të shtënave me armë ka mbetur i vrarë një...

‘Do gjej forcë në dhimbje…’ I dha fund jetës mbrëmjen e...

0
  Detaje të reja kanë dalë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Tiranë ku efektivja 21-vjeçare Aldorjana Loshi u vëtëvra me armën e shërbimit...