Home Tags Ylli Merja

Tag: Ylli Merja

Ylli Merja: Si të trajtoni dhimbjet e kockave me vajin e…

0
Skeleti eshtëror i njeriut është shtylla ku njeriu mbështetet. Në bashkëpunim me muskujt, kockat realizojnë lëvizjen nga një vend në tjetrin. Kockat gjatë kohës...

Ylli Merja: Njihuni me bimën që do t’ju ndihmojë në trajtimin...

0
Bima Ginkgo Biloba rritet afërsisht 37 metra, dhe jeton deri në 1000 vjet, megjithëse në Kinë ajo mund të arrijë në një vjetërsi 2500...

Fryrjet e barkut, Ylli Merja: Ja bimët që na vijnë në...

0
Një shqetësim që krijohet shpesh në organizëm është fryrja e zorrëve. Specialisti i bimëve mjekësore, Ylli Merja në lidhje on line me TV “News...

Ylli Merja: Kujdes! Nëse ju janë shfaqur këto simptoma, mund të...

0
Në një intervistë në emisionin ‘’Rreze Dielli’ specialisti i bimëve mjekësore Ylli Merja tregoi gjithçka që duhet të dini për diabetin dhe kurat bimorë...

Vuani nga koliti? Ylli Merja : Ja si të kuroheni plotësisht...

0
Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli’ në Report Tv në rubrikën ‘ Bima dhe shëndeti’ mjeku popull Ylli Merja tregoi gjithçka që duhet...

Mjeku PoPullor Ylli Merja : Ja si mund të kurohet kolesteroli...

0
Në një intervistë në emisionin ‘’Rreze Dielli” në rubrikën ‘Bima dhe shëndeti’ mjeku popullor Ylli Merja shpjegoi se si mund të kurohet kolesteroi nëpërmjet...

Ylli Merja: Kujdes! Reumatizma prek edhe fëmijët, ja cilët janë shkaktarët...

0
Në një intervistë në rubrikën “Bima dhe shëndeti’’ në Report Tv mjeku popullor Ylli Merja shpjegoi arsyet përse reumatizma shkakton dhimbje si dhe tregoi...

Ylli Merja zbulon sekretin: Ky përbërës largon dhimbjen e kokës në...

0
Migrena shkaktohet nga mungesa e qarkullimit normal të gja. kut në tru, kjo pasi ngushtimi i arterieve dhe venave bën që truri të mos...

Ylli Merja : Si mund t’i parandalojmë dhe shërojmë problemet kardiovaskulare...

0
Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” në rubrikën ‘ Bima dhe shëndeti’ mjeku popullor Ylli Merja këshilloi se si mund të kuptojmë...

Vuani nga gurët në veshka? Ylli Merja : Ky është çaji...

0
Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli’ në Report Tv, mjeku popullor Ylli Merja solli disa nga kurat më të mira me produkte bimore...