Home ShowBizzi Takimi i Romeos me Marion, Rikja kap detajin e papritur tek Heidi:...

Takimi i Romeos me Marion, Rikja kap detajin e papritur tek Heidi: DEL FOTOJA

377

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”, “Rrumeo” u surprizua nga vëllai i tij, Mario.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, rike

Një moment mjaft emocionues, që përloti pjesën tjetër të banorëve, përveç Heidi Bacit,

e cila u fokusua nga kamera në një moment ku shihej duke qeshur dhe aspak e prekur.

Ky detaj nuk i ka shpëtuar ish-banores, Rikes, e cila ka bërë edhe një postim në InstaStory.

 

“Pik loti nuk ka“– shkruan Rike, ndërkohë që shoqëron postimin me emoji në formën e akullit dhe të borës, për të treguar ftohtësi.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, heidi, rike