Home ShowBizzi “Të çoi mami në finale”/ Graciano ‘tallet’ keq me Romeon

“Të çoi mami në finale”/ Graciano ‘tallet’ keq me Romeon

119

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme në shtëpi janë ndezur sërish debatet.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, graciano

E gjithë kjo erdhi pasi të gjithë morën vesh se si qëndronte e vërteta e nominimit të Eglës. Graciano Tagani ka nisur të ironizojë mënyrën se si Romeo shkoi drejt e në finalen e madhe që do të mbahet më 25 maj.

Duke qeshur, balerini shprehet se ‘aktorin e çoi mami në finale, e kapi prej brekësh dhe e çoi direkt në triumf’.

Banorëve iu komunikua sikur Romeo do të linte shtëpinë dhe Heidi nuk e priti aspak mirë. Përveç të qarave, ajo iu kthye Eglës, “je njeriu më i keq”.

“Të pash me lot në sy do vij nga qielli”-ishte porosia që Romeo i la Heidit para se të dilte nga shtëpia, megjithëse kjo nuk e qetësoi banoren. Heidi ndërkohë do të jetë banorja që do të jetë në televotim deri në fund të këtij edicioni.