Home ShowBizzi “Të dua nga…”- Mesazhi le pa fjale Romeon: Moj Jonida

“Të dua nga…”- Mesazhi le pa fjale Romeon: Moj Jonida

310

Të shumta ishin mesazhet për Meriton Mjekiqin në “Big Love”.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, meriton mjekiqi, Mesazhi

Ai duket se pëlqehet dhe mbështetët edhe nga vlonjatët madje me të njëjtin mbiemër me banorin Romeo Veshaj i cili ka pasur përplasje të forta me moderatorin.

Jondia Veshaj shkruan për Meritonin: “Je shumë i bukur të dua nga Vlora”

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo, meriton mjekiqi, Mesazhi

Kjo ka shkaktuar të qeshura në shtëpi dhe nuk ka kaluar pa komentin e Romeos

Romeo: Veshaj është mbiemri im.

Meritoni: E paske kushërirë

Romeo: Moj kushërirë moj Jonida moj motër ça na bëre moj Jonida.