Home tvshow TE DYJA SHTATZENE… SARA ben veprimin e papritur ndaj KIAREs qe e...

TE DYJA SHTATZENE… SARA ben veprimin e papritur ndaj KIAREs qe e ‘ofendoj’…

262

Duke folur për shtatzëninë ne TCh, Sara Gjordeni

 

TE DYJA SHTATZENE... SARA ben veprimin e papritur ndaj KIAREs qe e 'ofendoj'...

zbuloi se ka pasur mallkime dhe kërcënime përtej çdo imagjinate.

Ajo madje zbuloi edhe një koment të bërë nga një grua, e cila e krahasonte me Kiarën për sa i takon shtatzënisë.

“’Të vdektë fëmija që ke në bark nëse je shtatzanë sepse po e bën për të ngjarë me Kiarën’… Asnjë grua nuk duhet t’ia thotë një gruaje tjetër këtë gjë. Sepse asnjë nga ne nuk është aq idiote për t’i ngjarë dikujt duke ngelur shtatzënë”, tha Sara.
Sakaq, Sara i ka kërkuar ndjesë publike Kiarës për komentin e bërë ndaj saj.

“Mendoj se ndjesë meriton çdo njeri që do ishte në vendin e saj. Nuk ishte diçka e iniciuar nga unë. Nuk kam asgjë personale, por mendoj se ndjesë për atë koment do meritonte çdo grua që do ishte në vendin e Kiarës”, u shpreh Sara.
“Hundën dhe buzët. Unë tre ex-a, Kiara 13. Ec qarkullo!”, ishte komenti i Sarës, ndërkohë që vetë Kiara vendosi të mos replikonte.

Pasi komenti bëri xhiron e rrjetit disa javë më parë, Bardhi bëri një reagim ku sulmoi mediat, dhe tha se partneres së tij i kishin marrë Instagramin. Por gënjeshtra e bardhë e Bardhit është zbuluar padashje nga ndjesa e Sarës.

Luizi dhe Bardhi kanë pasur një miqësi mes tyre dhe kjo duket se ka detyruar këngëtarin nga Kumanova, që të gënjente se partneres së tij i kishin vjedhur Instagramin.