Home tvshow TE GJITHE E NJOHIN ME EMRIN BORA! Ama Bora Zemani zbulon si...

TE GJITHE E NJOHIN ME EMRIN BORA! Ama Bora Zemani zbulon si e ka emrin e saj te vertete…

77

Episodi i djeshëm i “Cherry on Top” nga Bora Zemani ka ardhur me rrëfime ekskluzive.

TE GJITHE E NJOHIN ME EMRIN BORA! Ama Bora Zemani zbulon si e ka emrin e saj te vertete...

 

 

Ka qenë Maya, këngëtarja e njohur shqiptare, e cila ka zbuluar detaje ekskluzive për videon virale, ku u shfaq ajo së bashku me bashkëshortin.

Një tjetër e ftuar speciale ka qenë edhe moderatorja e njohur, Ilda Bejleri, e cila ka shtuar dyshimet që mund të jetë në një pritje të ëmbël.

Nuk kanë qenë vetëm të ftuarit ata që kanë bërë rrëfime ekskluzive, pasi edhe vet moderatorja e programit ka zbuluar emrin e saj të vërtetë, duke shuar kështu kuriozitetin e të gjithëve. Autorja e “Cherry on Top” tregon:

Po më thonë nga regjia se janë futur në “Google” për të kërkuar emrin tim dhe gjëja e parë që del është “Bora Zemani, emri i vërtetë”. Emri im i vërtetë është Borana.