Home Të Fundit TE GJITHE TE FTUAR! Luiz Ejlli bënë deklaratën e papritur dhe ju...

TE GJITHE TE FTUAR! Luiz Ejlli bënë deklaratën e papritur dhe ju sfidon të gjithëve ‘Nese ju duket e lehtë, atëherë…’

23

Këngëtari shkodran është mjaftë aktiv në rrjetet sociale edhe pas lindjes së vajzës së tij me

 

TE GJITHE TE FTUAR! Luiz Ejlli bënë deklaratën e papritur dhe ju sfidon të gjithëve 'Nese ju duket e lehtë, atëherë...'
moderatoren Kiara Tito, vogëlushen Luna Mari.

Pas publikimit të projektit më të fundit në bashkëpunim me këngëtaren Melinda Ademi, mesa duket diçka tjetër po ‘gatuhet’.

Ditën e sotme Luizi ka publikuar në një “Insta-story” një fotografi ku paraqitet duke luajtur sportin e Shahut i vetëm me mbishkrimin

“Meqenëse për ju është thjeshtë një lojë, hajdeni të luajmë atëherë”!

Nuk dihet ende nëse është ndonjë thumbim për ndonjë personazh konkret apo sa po na zbuloi një copëz nga projekti i tij më i ri.

Kjo do mbetet për tu parë në ditët në vazhdim.

 

TE GJITHE TE FTUAR! Luiz Ejlli bënë deklaratën e papritur dhe ju sfidon të gjithëve 'Nese ju duket e lehtë, atëherë...'