Home Të Fundit Të ka rënë NURI I VULES/ Armina shkëlqeu mbrëmë, ja cfarë i...

Të ka rënë NURI I VULES/ Armina shkëlqeu mbrëmë, ja cfarë i thotë Bes Kallaku nuses së Berishës

23

Mbrëmjen e kësaj të mërkure po mbahet nata finale e “Ferma Vip”. Një prej opinionistëve të këtij edicioni ka qenë Armina Mevlani,

 

Të ka rënë NURI I VULES/ Armina shkëlqeu mbrëmë, ja cfarë i thotë Bes Kallaku nuses së Berishës

bashkëshortja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha.

E duke qenë se është e familjes Berisha, Armina s’mund t’i shpëtonte “thumbit” të Bes Kallakut.

Teksa moderatorët, Fjoralba dhe aktori po i bënin komplimenta për pamje ne saj,

me nota humori Besi iu drejtua duke i thënë se shkëlqimi mbrëmje ne kësaj të mërkure është si pasojë e “vulës së PD” që shkoi në duart e vjehrrit të saj.

Pjesë nga biseda:

Besi: Shyqyr që ke ardhur shëndoshë

Arminda: Sot s’duhet të vonohesha

Fjoralba: Je bërë shumë e bukur

Besi: Armina sot është bërë vërtet rrëzëllitëse, pse mendon?

Fjoralba: Unë mendoj se është nuri i ditëlindjes, dhe doja të të uroja gëzuar ditëlindjen se nuk kisha mundësi të të uroja vetë fizikisht.

Armina: S’ka rëndësi, rëndësi ka që ju të dy jeni këtu sot.

Besi: Mendoni se është nuri i ditëlindjes, por është nuri i vulës.