Home Të Fundit Të pasmet e Xhensilës na lënë pa fjalë! E lagur, me bikini...

Të pasmet e Xhensilës na lënë pa fjalë! E lagur, me bikini të kuqe dhe me forma bombastike, ja fotoja që po bën NAMIN në rrjet

27

Pas lindjes së vogëlushit të saj, Amen, Xhensilën përveçse e pamë të fokusuar te palestra iu fut me “kokë” edhe punës.

 

Të pasmet e Xhensilës na lënë pa fjalë! E lagur, me bikini të kuqe dhe me forma bombastike, ja fotoja që po bën NAMIN në rrjet

Koncertet njëra pas tjetrës nuk e kanë lënë këngëtaren që të “marrë frymë”

 

dhe të kalojë aq kohë sa ajo do të dëshironte me të vegjlit e saj, Ajkën dhe Amenin.

Por, si duket së fundmi Xhensila ka vendosur që së bashku me fëmijët e saj të “arratisen” diku.

 

Këtë fakt e ka zbuluar vetë këngëtarja në llogarinë e saj në “Instagram”. Ajo ka postuar një video me Ajkën teksa shihen duke u hedhur në pishinë.

Ajo që kanë vënë re të gjithë fansat në këtë video sigurisht që është trupi i këngëtares. E veshur me bikini, trupi i Xhensilës është më në formë se asnjëherë tjetër.

Të pasmet e Xhensilës na lënë pa fjalë! E lagur, me bikini të kuqe dhe me forma bombastike, ja fotoja që po bën NAMIN në rrjet