Home Të Fundit Të shtunën NATA FINALE, Ledjon Lico bënë DEDIKIMIN e vecantë për rrugëtimin...

Të shtunën NATA FINALE, Ledjon Lico bënë DEDIKIMIN e vecantë për rrugëtimin e tij si moderator i BBV3

141

Ndërsa të shtunë mbrëma do të transmetohet drejtpërdrejtë finalja e madhe e “Big Brother Vip”,

 

Të shtunën NATA FINALE, Ledjon Lico bënë DEDIKIMIN e vecantë për rrugëtimin e tij si moderator i BBV3

 

natë e cila premton shumë surpriza dhe emocione, Ledion Liço ka gjetur rastin të përshkruajë

 

me disa fjalë eksperiencën dhe rrugëtimin e tij gjatë këtyre muajve si prezantues i këtij formati.

 

Në një postim në Instagram ai ka publikuar një video përmbledhëse me momentet më gazmore dhe epike të tij gjatë prezantimit live të spektaklit. Ai ndër të tjera ka gjetur rastin

 

të falënderojë edhe ndjekësit apo mbështetësit për kritikat, urimet dhe meme-t për të cilat ai është bërë virale kudo në rrjete sociale, kryesisht në Tik Tok.

 

“Ka qenë një nga rrugëtimet më të bukura që kam përjetuar dhe për këtë i jam mirënjohës të gjithë atyre njerzve të mrekullueshëm që e bëjnë këtë program kaq të dashur.

 

Ju falenderoj të gjithëve ju, shikuesve dhe tifozëve të këtij super-programi për sugjerimet, kritikat, urimet,

mbështetjen dhe memet, i dua të gjitha, dhe ju dua ju, të gjithëve.

 

Faleminderit @sarahoxhaaa për ndihmën dhe udhëheqjen e shkëlqyer. Faleminderit @lorihoxha për besimin dhe mbështetjen e pakursyer në momentet më vendimtare!

Faleminderit, shihemi të Shtunën, në Finale”, shkruan Ledion Liço.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledion Liço (@mr.ledionlico)