Home Të Fundit Telepatia mes binjakëve/ Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja si REAGON ky...

Telepatia mes binjakëve/ Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja si REAGON ky i fundit

128

Në ‘Prime-n’ e sotëm, Romeo është përballur me një sërë sulmesh nga banorët e tjerë të shtëpisë.

Telepatia mes binjakëve/ Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja si REAGON ky i fundit

Reagimet nga jashtë kanë qenë të shumta ku erdhën reagime dhe prej disa ish-banorëve

 

por dhe nga familjarë të Romeos.

 

Ka qenë Donaldi i cili nëpërmjet një postimi në Instastory ka shkruajtur:

Telepatia mes binjakëve/ Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja si REAGON ky i fundit

Shpresoj të mos i përgjigjet asnjë pyetje në Prime!

 

E si për çudi, Romeo është shprehur teksa Ledioni e ka pyetur lidhur me një diskutim, se nuk ka asnjë mendim!

E çuditshme apo jo? Telepatia pra…

Telepatia mes binjakëve/ Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja si REAGON ky i fundit