Home Të Fundit Tha se sëmundja e të ëmës ishte e sajuar, menaxheri i Bardhit...

Tha se sëmundja e të ëmës ishte e sajuar, menaxheri i Bardhit reagon ndaj Sarës ‘Asnjë fëmijë nuk…’

312

Këngëtari i njohur Bardhi Idrizi mbrëmjen e djeshme ka lënë me dëshirë shtëpinë e “BBVIP”,

Tha se sëmundja e të ëmës ishte e sajuar, menaxheri i Bardhit reagon ndaj Sarës 'Asnjë fëmijë nuk…'

pas vizitës së të vëllait i cili i tregoi se nëna e tyre është në një gjendje të keqe shëndetësore.

E dashura e artistit, Sara Gjordeni ngriti dyshime se lajmi mund të mos jetë i vërtetë,

duke “thumbuar” menazherin e Bardhit, Jetmir Agaj.

Megjithatë rreth këtyrë aludimeve ka reaguar vetë menaxheri, i cili ka përcjellur fjalët e motrës së Bardhit.

Ajo ka treguar se gjenjda e nënës së këngëtarit është e njëjtë, dhe për këtë gjë nuk duhet të dyshohet.

Tha se sëmundja e të ëmës ishte e sajuar, menaxheri i Bardhit reagon ndaj Sarës 'Asnjë fëmijë nuk…'

“Pershendetje miq dhe familjare..

Ju detyrohem nje shpjegim te gjitheve per gjithcka qe degjova sonte ne prime.Gjendja e mamit eshte e njejte

..Jam tmerrsisht e deshperuar nga fjalet dhe vetem nga dyshimi i cili behet

per Nënën te cilen asnje femije nuk e perdore per nje loje qe aspak ska rendesi ne jeten tone!!!!!!”- ka shkruar ai.