Home Të Fundit THUMB për Top Channel? Arbana Osmani SHOKON me postimin e saj ‘…i...

THUMB për Top Channel? Arbana Osmani SHOKON me postimin e saj ‘…i televizioneve është duke vdekur’ (FOTO)

481

Arbana Osmani merr çdoherë vëmendjen me postimet e saj në Instagram,

 

THUMB për Top Channel? Arbana Osmani SHOKON me postimin e saj '...i televizioneve është duke vdekur' (FOTO)

por postimin e fundit njerëzit po e lidhin me Big Brother VIP.

“Kualiteti i televizioneve është duke vdekur”, thuhet në postimin e Arbanës,

një deklaratë e bërë nga regjisori amerikan David Chase.

Moderatorja e ka postuar këtë deklaratë dhe mesa duket e mbështet mendimin e David,

THUMB për Top Channel? Arbana Osmani SHOKON me postimin e saj '...i televizioneve është duke vdekur' (FOTO)

por edhe pse nuk ka përmendur emra, të gjithëve iu shkoi mendja te Top Channel dhe Big Brother VIP.