Home ShowBizzi “Ti je vegla jonë”-Debat i ashpër mes Romeos dhe Julit: E vetmja...

“Ti je vegla jonë”-Debat i ashpër mes Romeos dhe Julit: E vetmja aleancë që kam pasur është ajo me…

97

Debatet mes dy protagonistëve të këtij edicioni të “Big Brother Vip 3” nuk kanë mbarim.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, romeo veshaj

Jul Deda ka deklaruar se e vetmja aleancë në shtëpinë e Big Brother është mes tij dhe Heidi Bacit. Kjo deklaratë e ka acaruar Romeon të cilit nuk i vjen aspak mirë që kundërshtari i tij të përmend si bashkëpunëtore partneren e tij.

Më tej Juli ka vazhduar duke e quajtur aktorin vegël pasi sipas tij ai është përdoruar nga çdo banorë i shtëpisë kryesisht Egla Heidi dhe ai vetë.

Debati:

Romeo: Unë kam luftuar vetëm që nga fillimi

Juli: Ti ke qenë vegël e Eglës e Heidit dhe e imja je vegla jonë

Romeo: Ke fakte, frikacak

Juli: Që ta dish ti e vetmja aleancë që unë kam pasur është me Heidi Bacin

Romeo: Me ke?

Juli: Me Heidin

Romeo: Ke pasur ti aleancë me Heidin. Bravo të qoftë!

Juli: Po dhe ti nuk e ke kuptuar kurrë prandaj të them unë që ti nuk kupton nga kjo lojë.