Home Të Fundit Tjetër lajm tragjik! Zetori del nga rruga dhe përmbyset, humb jetën drejtuesi...

Tjetër lajm tragjik! Zetori del nga rruga dhe përmbyset, humb jetën drejtuesi ne moshe te re

25

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Kuçovës, ku një mjet bujqësorë zetor ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

 

Tjetër lajm tragjik! Zetori del nga rruga dhe përmbyset, humb jetën drejtuesi ne moshe te re
Si pasojë ka humbur jetën drejtuesi I mjetit shtetasi R.K, 55 vjeç.

Sipas informacioneve të policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:45, në rrugën rurale të fshatit Perondi, Kuçovë.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Kuçovë/Informacion paraprak

Rreth orës 16:45, në rrugën rurale të fshatit Perondi, Kuçovë, mjeti bujqësor zetor që drejtohej nga shtetasi R. K., 55 vjeç, ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga, drejtuesi i mjetit, shtetasi R. K, ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të daljes nga rruga.