Home Të Fundit TMERR! E mori që t’i pastronte shtëpinë, shqiptari tenton të përdh**ojë pastruesen,...

TMERR! E mori që t’i pastronte shtëpinë, shqiptari tenton të përdh**ojë pastruesen, i gris rrobat dhe…

214

Një 53-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi akuzohet për veprat

 

TMERR! E mori që t'i pastronte shtëpinë, shqiptari tenton të përdh**ojë pastruesen, i gris rrobat dhe...
penale “tentativë përdhunimi” dhe “plagosje e lehtë”.

53-vjeçari me origjinë nga Durrësi më datë 18 maj, rreth orës 18.00 në

banesën e tij në rrugën “Kalirois” ka tentuar të përdhunojë pastruesen greke.

Përparim Haxhiraj, ka tentuar t’i grisë rrobat me qëllim përdhunimin dhe kur ha hasur në rezistencën e saj,

e ka dhunuar në pjesë të ndryshme të trupit dhe më pas e ka nxjerrë jashtë banesës.

Menjëherë në vendngjarje mbërritën forcat e policisë të cilat vunë në pranga 53 vjecarin shqiptar, ndërkohë që kanë transportuar në spital shtetasen greke.