Home ShowBizzi Tmerr në shtëpinë e BBV/ Çfarë ndodhi në mes të natës? Dera...

Tmerr në shtëpinë e BBV/ Çfarë ndodhi në mes të natës? Dera e dollapit lëvizi papritur, Erjola çohet dhe… DEL VIDEO

209

Julian Deda dhe Roza Lati kanë frikësuar Erjola Doçin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Teksa banorët po diskutonin në dhomën e gjumit, në një moment aktori ka hapur derën e dollapit me një shkop, ndërsa i tha moderatores se në shtëpi ka fantazma.

te fundit, big brother vip albania, bbv, banoret, Fantazma
Duke ulëritur dhe e frikësuar, Erjola e pyeti Rozën nëse e shikoj edhe ajo derën që po hapej.

“Po e pashë edhe unë”- tha banorja, ndërsa modertorja u shpreh se ajo nuk është e çmendur.

“E kam parë një natë që ka lëvizur sikur kjo dhe thashë këtu ka fantazma se nuk ka mundësi”- vazhdoi Juli duke e frikësuar më shumë Erjolën, teksa në një moment kjo e fundit e shikoi aktorin që derën po e lëvizte ai me shkop.

Erjola u çua në këmbë dhe mori shkopin duke goditur me të Julin, i cili po shpërthente në të qeshura së bashku me Rozën nga rrengu që i thurën moderatores.

Juli: Kush e lëvizi këtë more?

Juli: A të kam thënë që këtu ka diçka. Këtu lëvizin gjërat vetë o njeri

Erjola: Jo e lëvize me këmbë

Juli: Si më këmbë more, nuk e arrij dot

Erjola: E pashë që lëvizi. Jul më thuaj çfarë bëre? Lëvizi kjo gjëja e pashë me sytë e mi.

Juli: E kam parë një natë që ka lëvizur sikur kjo dhe thashë këtu ka fantazma se nuk ka mundësi