Home Të Fundit Tmerrohen familjarët! Gjejnë të v*rur në ullisht pa shenja jete pjestarin e...

Tmerrohen familjarët! Gjejnë të v*rur në ullisht pa shenja jete pjestarin e tyre familjar

253

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit të kësaj të hëne ku në fshatin

 

Tmerrohen familjarët! Gjejnë të v*rur në ullisht pa shenja jete pjestarin e tyre familjar
Kosovë e Vogël është gjetur i pajetë një 68-vjeçar.

Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se rreth orës 05:00, është gjetur nga familjarët i varur shtetasi R. S., rreth 68 vjeç.

“Më datë 20.05.2024, rreth orës 05:00, në fshatin Kosovë e Vogël, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur, në një ullishte, shtetasi R. S., rreth 68 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti”, njofton Policia.