Home Të Fundit Tragjike! Aksidenti tronditës u merr jetën 3 vëllezërve: 21, 19 dhe 9...

Tragjike! Aksidenti tronditës u merr jetën 3 vëllezërve: 21, 19 dhe 9 vjec

383

Mëngjesin e kësaj të premteje, një aksident i rëndë automobilistik, është regjistruar në Australinë Perëndimore,

 

Tragjike! Aksidenti tronditës u merr jetën 3 vëllezërve: 21, 19 dhe 9 vjec

ku tre vëllezër dhe një mik i tyre mbetën viktima.

 

Vëllezërit të moshave 21,19 dhe 9-vjeç vdiqën në vendngjarje në Clackline.

 

Policia tha se aksidenti ishte i rëndë dhe kishte krijuar një skenë tronditëse.

 

21-vjeçari ishte shofer në “Nissan Navara”, kur doli nga rruga dhe u përplas me një pemë. Vëllezërit e tij ishin në sediljet e pasme të makinës.

Edhe ata nuk mbijetuan nga përplasja e fortë.

 

Ndërsa, miku i familjes që humbi jetën po ashtu në aksident, udhëtonte në sediljen e automjetit.