Home Të Fundit TRAGJIKE! E bija 49 vjecare vr*t babain e saj, detaje nga ngjarja...

TRAGJIKE! E bija 49 vjecare vr*t babain e saj, detaje nga ngjarja e rende

249

Mëngjesin e ditës së djeshme, një tragjedi familjare ka ndodhur në Greqi, ku një 49-vjeçare ka vrarë të atin.

 

TRAGJIKE! E bija 49 vjecare vr*t babain e saj, detaje nga ngjarja e rende
Sipas mediave greke, 49-vjeçarja ka rrahur për vdekje me mjete të forta të atin,

ndërsa raportohet se po përballet me probleme psikologjike.

Gruaja është arrestuar dhe është marrë në pyetje nga Policia,

ndërsa në vendin e ngjarjes po vijojnë hetimet për zbardhjen e saktë të shkaqeve të ngjarjes tragjike.