Home Të Fundit Tre tërmete brenda 30 minutave GODASIN vendin fqinj, a rrezikon Shqipëria? Ja...

Tre tërmete brenda 30 minutave GODASIN vendin fqinj, a rrezikon Shqipëria? Ja cfarë pritet

27

Greqia është goditur nga tre tërmete të njëpasnjëshme mbrëmjen e sotme.

 

Tre tërmete brenda 30 minutave GODASIN vendin fqinj, a rrezikon Shqipëria? Ja cfarë pritet

Epiqendra e tërmeteve ka qenë pranë Eurbesë.

 

Forca e tyre ka qenë 4, 4.1 dhe 2 e shkallës Rihter.

Tre tërmete brenda 30 minutave GODASIN vendin fqinj, a rrezikon Shqipëria? Ja cfarë pritet

Pavarësisht lëkundjeve të forta, mediat greke nuk raportojnë mër lëndime në njerëz apo dëme materiale.