Home Të Fundit TRONDITESE/ Gjendet një trup i pajetë në lumin Drin, detajet e para

TRONDITESE/ Gjendet një trup i pajetë në lumin Drin, detajet e para

19

Një trup i pajetë është gjetur në lumin Drin në afërsi te urës së Bahcallekut.

 

TRONDITESE/ Gjendet një trup i pajetë në lumin Drin, detajet e para
Sipas policisë, trupi ende i paidentifikuar dyshohet se është rreth 40 vjeç,

i gjatë rreth 175 cm, i veshur me triko pambuku me mëngë të gjata ngjyrë gri, pantallona të gjata ngjyrë kafe, atlete të zeza Adidas, me flokë të shkurtër dhe pa mjekër.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatatuar shenja dhune, ndërsa rupi hetimor nën drejtimin

e Prokurorisë po vijon punën për identifikimin e 40 vjeçarit si dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

Top Channel