Home Të Fundit Tronditëse në Elbasan! Gjendet trupi i pajetë i një 50-vjeçari në rrugë,...

Tronditëse në Elbasan! Gjendet trupi i pajetë i një 50-vjeçari në rrugë, ja çfarë dyshohet!

384

Një 50-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë në fshatin Vreshtaj të Elbasanit mëngjesin e sotëm (6 prill) rreth orës 09:00.

 

Tronditëse në Elbasan! Gjendet trupi i pajetë i një 50-vjeçari në rrugë, ja çfarë dyshohet!

Sipas policisë, në trupin e 50-vjeçarit me iniciale Y. D.,

 

nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

 

Njoftimi i policisë:

 

Elbasan/Informacion paraprak

Rreth orës 09:00, në fshatin Vreshtaj, në rrugë, është gjetur trupi i pajetë

 

dhe pa shenja dhune i shtetasit Y. D., 50 vjeç. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën prej shkaqeve natyrale.

 

Grupit hetimor po punon për dokumentimin me prova ligjore të rrethanave të rastit.