Home Të Fundit Tronditëse në Itali! Aksidenti i rëndë i merr jetën shqiptarit, ja si...

Tronditëse në Itali! Aksidenti i rëndë i merr jetën shqiptarit, ja si ndodhi ngjarja ‘Po binte shi i madh…’

857

Nje aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Marche, Itali.

Tronditëse në Itali! Aksidenti i rëndë i merr jetën shqiptarit, ja si ndodhi ngjarja 'Po binte shi i madh...'

Një makinë fuoristradë ka goditur një çiklisti, teksa po kalonte rrugën, duke e hedhur në tokë.

Aksidenti ka ndodhur pak pas orës 12.

 

Në momentin e aksidentit po binte një shi i dendur. Shërbimet e urgjencës u lajmëruan menjëherë.

 

Një ambulancë e 118 mbërriti në vendngjarje, por fatkeqësisht për të moshuarin, me kombësi shqiptare, nuk kishte asgjë për të bërë.

 

Burri ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Në vendngjarje shkoi dhe Policia Rrugore për të kryer hetimet.