Home Të Fundit Tronditëse në Itali! Humb jetën 40-vjeçari shqiptar

Tronditëse në Itali! Humb jetën 40-vjeçari shqiptar

185

Një 40-vjeçar shqiptar është aksidentuar për vdekje në Itali.

 

Tronditëse në Itali! Humb jetën 40-vjeçari shqiptar

Mediat italiane shkruajnë se shqiptari humbi jetën tragjikisht të dielën në një aksident me motor, në zonën e Fermo.

Sipas ANSA, një tjetër shqiptar, rreth 40 vjeç mbeti i plagosur rëndë dhe u dërgua me urgjencë në spitalin e Ancona.

Dy shqiptarët udhëtonin me Scooter, kur drejtuesi humbi kontrollin e mjetit dhe u rrëzua duke gjetur vdekjen.

 

Autoritetet lokale kanë nisur menjëherë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.