Home Të Fundit TRONDITESE NE TIRANE! Aksident me pasojë vd*kje, makina humb kontrollin dhe përfundon...

TRONDITESE NE TIRANE! Aksident me pasojë vd*kje, makina humb kontrollin dhe përfundon në Lanë

108

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme, rreth orës 19:20, në Bërxullë në drejtim të Rinasit.

 

TRONDITESE NE TIRANE! Aksident me pasojë vd*kje, makina humb kontrollin dhe përfundon në Lanë

Dyshohet se shtetasi Xh. H. ka humbur kontrollin e automjetit të tij dhe ka dalë nga rruga, duke rënë në lumin Lana.

 

Si pasojë shtetasi Xh. H. ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.