Home Të Fundit Tronditëse në Tiranë! Gjendet pa ndjenja një 40 vjecar në Lanë, jumb...

Tronditëse në Tiranë! Gjendet pa ndjenja një 40 vjecar në Lanë, jumb jetën në spital

22

Një 40-vjeçar është gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore gjatë ditës së djeshme në ujërat e lumit Lana.

 

Tronditëse në Tiranë! Gjendet pa ndjenja një 40 vjecar në Lanë, jumb jetën në spital
Policia bën me dije se ai është dërguar me urgjencë në spital, por ka humbur jetën.

Policia bën me dije se nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas vuante nga sëmundje të shëndetit mendor dhe ishte perdorues i lëndëve narkotike.

“Ditën e djeshme, është konstatuar në ujërat e lumit Lana, shtetasi E. D., 40 vjeç, i cili pasi është transportuar në spital,

për ndihmë mjekësore, ka humbur jetën. Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas vuante nga sëmundje të shëndetit mendor dhe ishte perdorues i lëndëve narkotike.

Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.