Home Të Fundit TRONDITESE/ Rrëzohet nga jet-ski, transportohet me helikopter drejt Tiranës

TRONDITESE/ Rrëzohet nga jet-ski, transportohet me helikopter drejt Tiranës

19

Një vajzë e re me origjinë nga Durrësi, por me banim në Itali është transportuar

TRONDITESE/ Rrëzohet nga jet-ski, transportohet me helikopter drejt Tiranës

 

para pak çastesh me helikopter nga Spitali i Sarandës drejt Spitalit të Traumës.

Ajo është sjellë me urgjencë në Spitalin e Sarandës nga Ksamili.

Burime paraprake bëjnë me dije se e reja kishte qenë duke lundruar me një mjet ujor tip jet-ski, kur është aksidentuar dhe ka pësuar fraktura.

Për shkak të gjendjes dhe për një mjekim më të specializuar është nisur me helikopter drejt Tiranës. Policia ndërkohë ka nisur hetimet në vendin e ngjarjes