Home Të Fundit TURP! Burrë e grua rrihen me grushta e shkelma në mes të...

TURP! Burrë e grua rrihen me grushta e shkelma në mes të Këlcyrës (Video nga ngjarja e pazakontë)

1053

Një ngjarje aspak e zakontë dhe e trishtë njëkohësisht, ka ndodhur në Këlcyrë.

 

TURP! Burrë e grua rrihen me grushta e shkelma në mes të Këlcyrës (Video nga ngjarja e pazakontë)

Në videon e publikuar nga JOQ në mes të këtij qyteti shihen një çift teksa dhunojnë njëri-tjetrin.

 

Nga pamjet e filmuara nga qytetarët e rastit, burri shihet teksa qëllon me grushta gruan,

ndërkohë askush nuk shkon që t’i ndalojë.

 

Theksojmë se kjo ngjarje ka ndodhur tre ditë më parë, teksa vetëm ditën e sotme është publikuar në rrjet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)