Home Të Fundit Tym i zi dhe zjarr i madh/ Flakët në Shkodër përfshijnë dhe...

Tym i zi dhe zjarr i madh/ Flakët në Shkodër përfshijnë dhe tregun e rrobave të përdorura, si po shkon situata

23

Rreth orës 18:55, në lagjen “Ndoc Mazi”, në një treg me rroba të përdorura ka rënë zjarr.

 

Tym i zi dhe zjarr i madh/ Flakët në Shkodër përfshijnë dhe tregun e rrobave të përdorura, si po shkon situata
Zjarrfikësit së bashku me policinë menjëherë kanë shkuar në vendngjarje.

 

Shërbimet e Policisë po bëjnë evakuimin e banorëve nga banesat që rrezikohen nga zjarri.

Zjarrfikësit po punojnë intensivisht për shuarjen e zjarrit

 

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.