Home ShowBizzi U afruan shume ne FERMA VIP/ Ky është urimi i Baby G-së...

U afruan shume ne FERMA VIP/ Ky është urimi i Baby G-së për Dijonisin

39

Dijonis Biba u shpall fituesi i edicionin e parë të Ferma VIP.

Dionis Biba, Baby G

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Urime të shumta ka patur në rrjetet sociale për Dijonisin, e midis tyre edhe Baby G.

 

“E meritove, my G”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se marrëdhënia e Baby G dhe Dijonisit ka qenë një nga më të komentuarat në Fermë.

Ata u përfolën herë pas herë për një raport më shumë se miqësor, por nuk u pranua asnjëherë nga ana e të dyve.

Shiko foton/videon: