Home ShowBizzi U aludua se pas përfundimit të BBVA3 do të ndaheshin, çifti Romeo...

U aludua se pas përfundimit të BBVA3 do të ndaheshin, çifti Romeo dhe Heidi japin lajmin e bukur…

22

Buqeta të mëdha me trëndafila e fotografi me dedikime, janë disa nga imazhet që dyshja Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Romeo Veshaj, Heidi Baci
Përmes një video të publikuar në “insta-story” çifti të cilët u përfolën se lidhja e tyre ishte për hir të lojës kanë treguar dhuratat e pafundme nga admiruesit e tyre.

Kujtojmë se Heidi dhe Romeo kanë qënë dy nga personazhet që janë sulmuar më së shumti në BBVA3.

Për më tepër ndiqni videon: