Home Të Fundit U bashkuan dhe u ndanë prap? Cfarë po ndodh mes Mevlanit dhe...

U bashkuan dhe u ndanë prap? Cfarë po ndodh mes Mevlanit dhe Livian? ‘Jo nuk është aktualitet, por dua të…’

18

Livia Brunga është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale,

 

U bashkuan dhe u ndanë prap? Cfarë po ndodh mes Mevlanit dhe Livian? 'Jo nuk është aktualitet, por dua të...'
ku ndan me ndjekësit foto e video të ndryshme nga përditshmëria. Por një ditë më parë i ka habitur të gjithë me postimin që ka bërë në “Instastory”.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet së bashku me ish-partnerin e saj, Mevlan Shaba.

Livia ka lënë të kuptohet se janë pamje të vjetra, por shton se në atë kohë ka qenë e lumtur.

“Jo, nuk është aktualitet por isha e lumtur dhe doja me nda me ju një moment lumturie”, ka shkruar Brunga krahas kësaj video që ka marrë shumë vëmendje nga fansat.

Tani fansat e tyre janë shumë kuriozë që të dinë se çfarë do të ndodhë me ta pas këtij postimi të Livias?

Kujtojmë se Brunga gjatë një interviste në emisionin “Procesi Sportiv” me Edi Manushin, u shpreh se shkaku i ndarjes së tyre ka qenë ‘kokëfortësia e të dyve’.

 

U bashkuan dhe u ndanë prap? Cfarë po ndodh mes Mevlanit dhe Livian? 'Jo nuk është aktualitet, por dua të...'