Home Të Fundit U bë kryefjala e mediave, Erjola PUBLIKON MESAZHET me Romeon e VERTET:...

U bë kryefjala e mediave, Erjola PUBLIKON MESAZHET me Romeon e VERTET: Martohemi bashkë dhe…

141

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë ndodhur një sërë ngjarjesh, të cilat u komentuan vazhdimisht edhe jashtë këtij formati.

 

U bë kryefjala e mediave, Erjola PUBLIKON MESAZHET me Romeon e VERTET: Martohemi bashkë dhe...
I tillë ka qenë edhe raporti i Erjola Doçit me Romeo Veshajn, pas një deklarate të bërë nga balerini Graciano Tagani.

 

Pas daljes, ajo ka qenë e ftuar në “Mos i bjer me top”, ku i ka thënë të gjitha.

Prezantuesi i këtij emisioni, Ronaldo Sharka, i ka prezantuar disa biseda, të cilat ajo i ka hedhur poshtë.

U bë kryefjala e mediave, Erjola PUBLIKON MESAZHET me Romeon e VERTET: Martohemi bashkë dhe...

Ajo thekson se këto nuk janë të vërteta dhe se atë çfarë ka pasur e ka thënë në këtë reality shou.

Romeo nga ana tjetër po shijon një romancë dashurie me Heidi Bacin, me të cilën u njoh në këtë format.

U bë kryefjala e mediave, Erjola PUBLIKON MESAZHET me Romeon e VERTET: Martohemi bashkë dhe...

Përveç tyre, në finale kanë shkuar: Julian Deda, Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi.

 

U bë kryefjala e mediave, Erjola PUBLIKON MESAZHET me Romeon e VERTET: Martohemi bashkë dhe...