Home Të Fundit U bënë copë e cikë! Përplasen kokë më kokë dy makina në...

U bënë copë e cikë! Përplasen kokë më kokë dy makina në Dibër, shoferët trasmetohen URGJENTISHT në spital

21

Përplasen dy automjete në Dibër. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Sllovë, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

 

U bënë copë e cikë! Përplasen kokë më kokë dy makina në Dibër, shoferët trasmetohen URGJENTISHT në spital
Si pasojë janë dëmtuar shoferët e makinave dhe ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Dibër/informacion paraprak

Rreth orës 13.45, në fshatin Sllovë, janë përplasur dy automjete me drejtues shtetasit E.L., dhe E.B.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesit e automjeteve, të cilët janë dërguar në

spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.