Home ShowBizzi U komentua shumë për ndarjen nga Besi, Xhensila merr një vendim ...

U komentua shumë për ndarjen nga Besi, Xhensila merr një vendim te papritur…

265

Xhensila dhe Besi prej kohësh përfliten për ndarjen e tyre, teksa ky i fundit konfirmoi zërat duke e quajtur “ish bashkëshorte”.

Bes Kallaku, Xhensila Myrtezaj, ndarje

Mirëpo pas ndarjes, teksa komente të shumta vërshuan mbi të,

ajo ka vendosur të bllokojë komentet në rrjete socile dhe asaj mund t’i komentojnë vetëm personat që ajo ndjek.

Mesa duket komentet që i përmendnin Besin kanë qenë një shqetësim për të, ndaj dhe ajo ka ndërmarrë këtë hap.

Bes Kallaku, Xhensila Myrtezaj, ndarje