Home ShowBizzi U lidh me kengetaren e njohur/ Ish-banori i BBV zbulon papritur qe...

U lidh me kengetaren e njohur/ Ish-banori i BBV zbulon papritur qe do te behet baba i nje djali…

26

Evi Reçi dhe Kledi Hysa do të bëhen prindër për herë të parë.

U lidh me kengetaren e njohur/ Ish-banori i BBV zbulon papritur qe do te behet baba i nje djali...

Çifti është në pritje të një djali, sakaq, gjatë një interviste të zhvilluar ditën e sotme, Evi Reçi ka marrë një surprizë shumë të bukur prej partnerit të saj.

Teksa në sfond këndohej bashkëpunimi i Evi Reçit dhe Flor Mumajesit,

“I ngjan asaj”, Kledi ka hyrë në studio me karrocën e bebushit.

Por më të bukur këtë surprizë e kanë bërë gjestet e Kledit, i cili duke pretenduar se në karrocë qëndron bebushi i tij dhe i Evit, i këndon “I ngjan asaj” duke u drejtuar me gisht nga Evi.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)