Home Të Fundit U MANIPULUAN REZULTATET? Sondazhi shpalli finalist Meritonin, produksioni ja dha vendin Julit?...

U MANIPULUAN REZULTATET? Sondazhi shpalli finalist Meritonin, produksioni ja dha vendin Julit? Cfarë ndodhi në moment të fundit

114

Julian Deda është shpallur finalisti i dytë i Big Brother Vip.

 

U MANIPULUAN REZULTATET? Sondazhi shpalli finalist Meritonin, produksioni ja dha vendin Julit? Cfarë ndodhi në moment të fundit
Aktori i humorit ishte në një televotim kokë më kokë me moderatorin Meriton Mjekiqi.

Por, Jul Deda ka siguruar më shumë vota nga publiku dhe është përzgjedhur finalisti i dytë.

“Shkon në finale që sonte Juli”, tha moderatori i emisionit, Ledion Liço.

Pas komunikimit të vendimit, dy banorët janë përqafuar me njëri-tjetrin.

 

U MANIPULUAN REZULTATET? Sondazhi shpalli finalist Meritonin, produksioni ja dha vendin Julit? Cfarë ndodhi në moment të fundit

Ndërkohë finalisti i parë është përzgjedhur Romeo Veshaj, i cili ishte përballë të dashurës së tij Heidi Baçi.

Po cfare ndodhi me rezultatet qe nxorren finalist Meritonin?

Ne rrjetet sociale u hap nje sondazh ku shume njerez votuan per finalistin e dyte.

Aktori Jul Deda mori 41% te votave te publikut.

Kengetari Meriton Mjekiqi mori 59% te votave.

Pra dukshem sipas votave ne rrjetet sociale eshte Meriton Mjekiqi por na mbetet te shohim ne spektakel

se cilin nga banoret do te shpalli finalist te dyte publiku i cili voton nepermjet celularit pasi vetem ato jan vota te vlefshme.

Shiko foton e sondazhit.

U MANIPULUAN REZULTATET? Sondazhi shpalli finalist Meritonin, produksioni ja dha vendin Julit? Cfarë ndodhi në moment të fundit