Home ShowBizzi U nda me BESIN por me pushime nuk shkon vetem/ Ja kush...

U nda me BESIN por me pushime nuk shkon vetem/ Ja kush e shoqeron Xhensilen…

44

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka hyrë në fushën e mediave rozë në një kohë të fundit për shkak të një periudhe të ngarkuar emocionalisht.

Xhensila Myrtezaj

Megjithatë, ajo ka gjetur kohën për të marrë një pauzë nga aktivitetet dhe për të qëndruar me fëmijët e saj.

Në një moment të rrallë privat, Xhensila është shfaqur në rrjetet sociale duke treguar se po fillon pushimet luksoze.

Ajo është shoqëruar nga vajza e saj Ajka dhe djali i saj Amen për të kaluar kohë të përbashkët dhe për të shijuar disa momente qetësie.

 

Edhe pse destinacioni i tyre ende nuk është bërë i ditur publikisht, duket se Xhensila ka planifikuar që të kalojë këtë kohë me fëmijët e saj në një ambient të rehatshëm dhe të qetë.

Kjo është një mundësi për të shpëtuar nga stresi i ditëve të ngarkuara dhe për të krijuar kujtime të bukura me familjen.

Shiko fotot:

Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj