Home Të Fundit U nda nga partnerja pas flirtit me Ditean në ‘Ferma VIP’? REAGON...

U nda nga partnerja pas flirtit me Ditean në ‘Ferma VIP’? REAGON Robert Berisha dhe zbulon si qëndron e vërteta

253

Këngëtari dhe moderatori Robert Berisha ishte pjesë e Reality Show-t,

U nda nga partnerja pas flirtit me Ditean në ‘Ferma VIP’? REAGON Robert Berisha dhe zbulon si qëndron e vërteta

’Ferma Vip’’, ku u akuzua jo pak herë se po flirtonte me Ditean.

 

Këto flirte nuk kaluan pa u komentuar e kjo për faktin se Roberti kishte një romancë jashtë Ferma Vip,

 

me vajzën e quajtur Ana, për të cilën u tha se ishte e acaruar prej sjelleve të tij.

 

Mirëpo pas daljes së tij nga ferma, Roberti i ka shuar të gjitha këto thashetheme.

 

Ai ka postuar një foto me të dashurën e tij me mbishkrimin ‘’R&A’’.

 

Gjithashtu nuk ka munguar edhe reagimi i bukuroshes që i shkruan ‘’Love to love you’’.

U nda nga partnerja pas flirtit me Ditean në ‘Ferma VIP’? REAGON Robert Berisha dhe zbulon si qëndron e vërteta