Home ShowBizzi U përplasën në BBV, Eva Alikaj flet hapur: Kam telefonuar Luiz Ejllin...

U përplasën në BBV, Eva Alikaj flet hapur: Kam telefonuar Luiz Ejllin por…

27

Aktorja Eva Likaj, ish-banore e Big Brother VIP e ftuar në Top Arena rrëfeu se nuk ka raport me asnjë nga ish-banorët.

Eva Alikaj, Luiz Ejlli, BBV

Ajo tha se një herë telefonoi Luiz Ejllin, pasi një vajzë e vogël i kërkoi numrin e tij

Efi: Ke raport me ndonjë nga ish banorët?

Eva Alikaj: Me asnjë, me Fotininë pata pak, por jo, njëherë kam telefonuar Luiz Ejllin më kërkonte një vajzë e vogël numrin e tij, po më tha ‘le të më telefonojë’.

Kujtojmë se Eva dhe Luizi patën përplasje gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP 2.