Home ShowBizzi U rrezua nga shkallet dhe u dergua menjehere ne spital: DALIN FOTOT...

U rrezua nga shkallet dhe u dergua menjehere ne spital: DALIN FOTOT e EGLES nen kujdesin e mjekve

12

Të hënën mbrëma u mbajt post ”Big Brother Albania Vip 3”, dhe që në nisje, moderatori Ledion Liço tha se Egla Ceno ka pësuar një incident, pasi është rrëzuar.

Egla Ceno, Spital

“Tani për tani po rezistoj Ledion.

Sapo të mbaroj postin do të shkoj të bëj një kontroll, por jam ok”, rrëfeu Egla.

Aktorja ka rënë nga shkallët para se të niste transmetimin i emisionit.

Pas mbarimit të ”Post Big Brother” Egla është dërguar në spital dhe pasi iu nënshtrua disa kontrolleve,

dhe mësohe se është në një gjendje të mirë shëndetësore.

Egla Ceno, Spital