Home Të Fundit ‘U shkëmbyem në ashensor, ishte me biberon në gojë…’ Egla Ceno I...

‘U shkëmbyem në ashensor, ishte me biberon në gojë…’ Egla Ceno I NXJERRE NAMIN E ZI Luiz Ejllit, ja si janë takuar rastësisht dy finalistët së bashku

26

Egla Ceno u shpall fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother VIP”.

 

'U shkëmbyem në ashensor, ishte me biberon në gojë...' Egla Ceno I NXJERRE NAMIN E ZI Luiz Ejllit, ja si janë takuar rastësisht dy finalistët së bashku
Mbrëmjen e kaluar, ajo ishte e ftuar në një interviste për emisionin “Top Arena”, ku u vu përballë disa pyetjeve pikante nga Erjola Doçi.

E teksa kohët e fundit në rrjet kanë qarkulluar lajme se Egla po jeton në një lagje me Luiz Ejllin,

aktorja tha se para 3 ditësh është takuar rastësisht në këngëtarin në ashensor.

“Po e kisha dëgjuar edhe unë kur u shkëmbeva para 2-3 ditësh në ashensor me një biberon në gojë.

Ai është bërë baba. Unë e mora vesh thjeshtë kur e pashë aty. E pashë në ashensor dhe i thashë ‘mirëserdhe në lagje’”– tha Egla.