Home tvshow U skualifikua, u ‘izolua’ dhe më pas u rikthye në BBV! /...

U skualifikua, u ‘izolua’ dhe më pas u rikthye në BBV! / Arbana Osmani ‘ironizon’ produksionin e BBV për kthimin e Eglës?

149

Egla Ceno u rikthye mbrëmjen e djeshme sërish

U skualifikua, u ‘izolua’ dhe më pas u rikthye në BBV! / Arbana Osmani ‘ironizon’ produksionin e BBV për kthimin e Eglës?

në ekranin e “Top Channel”, në emisionin “Big Brother VIP”.

Pavarësisht se u skualifikua nga gara për bullizëm të vazhdueshëm, Eglës iu dha edhe një tjetër mundësi për të vazhduar garën.

Megjithatë përpos një pjese të madhe të publikut, diçka e tillë duket se nuk i ka pëlqyer as moderatores Arbana Osmani.

Ajo ka bërë një postim në InstaStory, ku shkruhet se ‘televizioni cilësor po vdes‘. Edhe pse nuk ka përmendur emra, të gjithëve iu shkoi mendja te “Top Channel” dhe “Big Brother VIP”U skualifikua, u ‘izolua’ dhe më pas u rikthye në BBV! / Arbana Osmani ‘ironizon’ produksionin e BBV për kthimin e Eglës?