Home ShowBizzi U tha se ish-banori i BBV ishte babai i djalit te Çiljetës/...

U tha se ish-banori i BBV ishte babai i djalit te Çiljetës/ Zbulohet me ne fund e verteta…

13

Disa vite më parë në media qarkulloi me shpejtësi një fotografi e violinistit Ervin Gonxhi,

Ciljeta, Ervin Gonxhi

i cili shfaqej përkrah Çiljetës dhe djalit të saj, Fernandos.

Menjëherë në media, u aludua se Ervini ishte babai i djalit të këngëtares së njohur, duke ngatërruar portretin e tij me atë të ish-partnerit të Çiljetës.

Lidhur më këtë ngjarje, në një intervistë të dhënë së fundmi,

violinisiti i njohur është shprehur për herë të parë se ato lajmë kanë qenë një absurditet dhe se fotoja ishte bërë në studion e tij të vjetër.

Ciljeta, Ervin Gonxhi