Home Të Fundit U tha se po hetohej në SPAK, Luiz Ejlli bënë ‘REAGIMIN’ e...

U tha se po hetohej në SPAK, Luiz Ejlli bënë ‘REAGIMIN’ e papritur me anë të një video!

22

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se këngëtari Luiz Ejlli po hetohet nga SPAK.

 

U tha se po hetohej në SPAK, Luiz Ejlli bënë 'REAGIMIN' e papritur me anë të një video!
Sipas “Prapaskena”, Luizi kërcënoi zyrtarët e IKMT për një banesë në Shkodër, lajm të cilin mund ta lexoni më të detajuar këtu.

E pas gjithës bujës, Luizi ka bërë reagimin e tij të parë.

Ai ka postuar një video në InstaStory ku shihet mjaft i qeshur, i pranishëm dhe Dj Gimi— duke lënë të kuptohet se lajmi nuk e shqetëson aspak.