Home ShowBizzi U “zhduk” nga studio e BBV dhe “braktisi” Heidin në festë, Romeo...

U “zhduk” nga studio e BBV dhe “braktisi” Heidin në festë, Romeo Veshaj thyen heshtjen! Aktori shfaqet krah…

15

Aktori Romeo Veshaj pas mbarimit të “BBV” ku u rendit i treti në garën për të fituar çmimin e madh, u “zhduk” nga studioja.

Romeo, Donaldi

Ai “braktisi” të dashurën e tij, Heidi Baçi në festën e organizuar për ish-banorët, ndërsa refuzoi ftesën për “Post Big Brother”, duke nxitur aludimet për hatërmbetje mes tij dhe produksionit.Megjithatë ditën e sotme vëllai i Romeos,

Donald Veshaj ka postuar një foto me aktorin, ku duket qartë që dyshja po kalojnë kohë së bashku, larg syrit të publikut.

“Gjithmonë aty për njëri-tjetrin”– ka shkruar aktori krahas fotos.Romeo, Donaldi

Mesa duket Romeo ka vendosur që t’i kushtojë pak kohë vetes së tij, për tu qetësuar duke u larguar paska nga bota e ekranit.

Romeo, Donaldi