Home Të Fundit U ZHDUK PAS DALJES NGA BBV, arsyeja e MUNGESES së Romeos në...

U ZHDUK PAS DALJES NGA BBV, arsyeja e MUNGESES së Romeos në ‘Post BB’ do ju PIKELLOI SHPIRTIN!

12

Një prej finalistëve të edicionit të tretë të “BBV”, Romeo Veshaj,

 

U ZHDUK PAS DALJES NGA BBV, arsyeja e MUNGESES së Romeos në 'Post BB' do ju PIKELLOI SHPIRTIN!
është komentuar gjatë për mos pjesëmarrjen në “Afterparty” dhe “Post Big Brother”.

 

Dhe pse nuk ka patur një reagim prej tij, ky gjest ka ngritur shumë dyshime në rrjet teksa është përfolur se mos ndoshta ka një hatërmbetje mes tij dhe produksionit.

Por të ftuar në “Shqipëria Live” ishin dy ish-banorët e Big Brother, Olta Sheta dhe Toros Shahnaia.

Sipas ish-banorit, Veshaj mungoi pasi ka vendosur t’i qëndroj afër aktorit Agron Llakaj, pas humbjes së bashkëshortes.

“Romeo kishte atë sebepin e Agron Llakës dhe ka ikur direkt për t’i qenë afër

xhaxhi Gonit dhe mirë ka bërë dhe mund ta ketë bërë këtë dhe në qoftë se e ka bërë këtë ka lënë

atë të mbarojë detyrat e tij për Big Brotherin dhe është larguar të Agroni kjo mund të jetë, këtë besoj unë…”, tha Torosi.